Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında Türkiye'de kurulduk

MUJDE Lojistik, sektörde uzun yıllar çalışmış tecrübeli kadrosu ile çok kısa sürede dünya çapında tanınan bir firma statüsüne ulaşmıştır.

  • Hava Taşımacılığı
  • Deniz Taşımacılığı
  • Kara Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılığı

MUJDE Lojistik, kendini yeni taşımacılık ve lojistik çözümleri sunmaya adamış bir girişimciler şirketidir. Çevikliğimiz ve uzmanlığımız bizi nakliye ve lojistik endüstrisi için ideal bir ortak haline getiriyor. Amacımız, dünya çapındaki müşterilerimizle uzun sureli iyi ilişkiler kurmaktadır.

MUJDE Lojistik esnek, ölçeklenebilir ve çevik lojistik çözümleri sunan dünya çapında bir iş ortağı olarak konumlanan Global nakliye ve sözleşmeli lojistik sağlayıcılarından biridir.

Cesaretimizi oluşturduğumuz ilişkilerden alırız, bu nedenle çalışanlarımız, müşterilerimiz, ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte büyürüz.

Misyonumuz, yol gösterici ilkelerimizi sürekli olarak takip ederek tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler bulmaktır; iletişim, profesyonellik, zamanındalık, nihai ve her zaman tam müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak kararlılıkla ve tüm çalışanlarımıza nezih, memnun bir çalışma ortamı sağlamak

En yüksek standartlara bağlıyız. İster küçük ister karmaşık bir gönderi teslimi için güvenilir bir ortak arıyor olun, nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için MUJDE Lojistik’e başvurabilirsiniz.